W każdą środę o godz. 18.00 odprawia się uroczysta Msza św. do MB Nieustającej Pomocy. Wszystkie sprawy w których potrzebujemy pomocy piszemy na kartkach i wraz z ofiarą składamy do koszyczka lub przynosimy do zakrystii bezpośrednio przed Mszą św.. W tych intencjach odprawiana jest Nowenna i zaraz po niej Msza św. zbiorowa.

Zapraszamy!

Szesnastego dnia każdego miesiąca odprawiana jest uroczysta Msza św. do bł. Jana Pawła II. Mszę św. poprzedza procesja z relikwiami krwii Ojca św. Zaraz po Mszy św. jest specjalne nabożeństwo zakończone ucałowaniem relikwii. Intencje do tej Mszy św. piszemy przez cały miesiąc i wraz z ofiarą wrzucamy do skrzynki umieszczonej przy drzwiach wejściowych do kaplicy adoracji Najświętszego Sakramentu i relikwii bł. Jana Pawła II.

Zapraszamy!

Prosimy aby wszelkie otrzymane łaski zgłaszać do duszpasterzy parafii.

czwartek,
13 grudnia 2018

(347. dzień roku)

Czwartek, II Tydzień Adwentu